Розв'яжіть рівняння будьласка 1) 5(х+3)-8х= -272) (1,4-х)*(-1 2/3)= -1,53)

0,5(4+х)-0,4(х-3)=2,54) |-4х-2,6|=10,4и можно поскоріше ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Полина.

  1. 5(х+3)-8х=-27

5х+15-8х=-27

5х-8х=-27-15

-3х=-42

х=- 42/3

х=14