з двох кинцив села опивдни одночасно виїхали назустріч два листоноші на велосыпедах видстань миж

ними в цей час була 8км 400м один листоноша ихав зи швидкистю 150 хв/м из якою швидкистю ихав другий листоноша, якщо вони зустрилися о 12год 30хв

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

150 м/хв= 9 км/год

9 * 0,5= 4,5 км проїхав перший листоноша

8,4- 4,5= 3,9 км проїхав другий листоноша

3,9 : 0,5= 7,8 км/ год швихкість другого листоноши