Марійка закупила 48 зошитів в 2 класи. А в 1 на 71 більше. Скільки зошитів купила всього Марійка?

Ставлю 15 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Мария.

48+71=119 в 1 классе
48+119=167 всего

Отвечает Рябинина Полина.

48+71=119 в 1 классе
48+119=167 всего