Знайдіть найбільше значення функції у=-2х^3+6х^2+9 на відрізку [0;3].


Ответы на вопрос

Отвечает Багдасарова Рузана.

Ответ:

Ymax=17 при х=2

Пошаговое объяснение:

y'=-6x²+12x=-6x(x+2)

-6x(x-2)=0⇒x1=0, x2=2 __-___0__+___2___-___

y(2) - max

y(0) - min

y(2)=-2×2³+6×2²+9=-16+24+9=17

y(3)=-2×3³+6×3²+9=-54+54+9=9