У дев'яти однакових банок розлили порівну 27l сливового соку скільки потрібно банок місткістю на 1

л менше щоб розлити 18 л соку​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Андрей.

Відповідь:

9 банок

Покрокове пояснення:

1)27/9=3(л)

2)3-1=2(л)

3)18/2=9 банок

Отвечает Полозов Арсений.

Пошаговое объяснение:

1) 27:9= 3 - литра в банке

2) 3-1=2 литра

3) 18:2 = 9 банок

Ответ: 9 банок