Знайдiть коренi квадратного рівняння 4+5х+х2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

Ответ:

x₁ = -1

x₂ = -4

Пошаговое объяснение:

=====================

4 + 5x + x² = 0

x² + 5x + 4 = 0

D = 5² - 4 * 1 * 4 = 25 - 16 = 9 (3²)

x₁ = (-5 + 3)/2= -2/2 = -1

x₂ = (-5 - 3)/2 = -8/2 = -4

=====================