Срочно будь ласка даю 30балів, і поясніть пж як це робити 1Знайдіть невідомий член пропорції:

7/12=х/24 2укажіть правильну відповідь: А) -2.7<-29; б)-4<-4.2;в)0<-3; Г)-2.6>-2.7.

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

7/12 = х/24

х = 7*24 / 12

х = 168/12

х = 14

2)

Г) -2,6 > -2,7