Знайдіть чісло x, якщо середне арифметичне чисел 2,5; 1,7 і x дорівнює 2,1


Ответы на вопрос

Отвечает Князева Кристина.

Відповідь:

x = 2,1

Покрокове пояснення:

Середнє арифметичне - це сума чисел , поділена на їх кількість . Отже :

2,5 + 1,7 + x /3 = 2,1

2,5 + 1,7 + x = 6,3

x = 6,3 - 2,5 - 1,7

x= 6,3 - 4,2

x =2,1