Зробити задачу складаючи рівняння: На 3 полицях було 305 книг, до того ж на одній з них було на

83 книжки менше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Егор.

х+х+х+83=305 1-х=74

3х+83=305 2-х+83=74+83=157

3х=305-83 3-х=74

3х=222

х=222÷3

х=74

Відповідь: 74; 157; 74.