В понеділок до шкільної ідеальні завезли 70% тижневого запасу овочів,а у вівторок решту-390 кг.

Скільки кг овочів завезли до їдальні за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Роман.

Ответ:

100-70=30%

30%-390

100%-х

390*100=39000

39000/30=1300кг-всього

Пошаговое объяснение: