До шкільної їдальні завезли 150 кг овочів. Капуста становила 48% усіх овочів, морква - 24%, а

картопля - решту. Скільки кг картоплі завезли до їдальні?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.

Ответ:

1) 100%-48%-24%=28%(составляет картофель)

2) 28%=0,28

150*0,28=42(кг)-картофеля

Ответ: 42 кг.

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48+24=72%

100-72=28%картоплі

Пропорція

100%-150кг

28%-х

х=150*28/100

х=42