До їдальні завезли овочі. Капуста становила 48 % усіх овочів, морква – 24 %, а картопля — решту 42

Кг. Скільки кілограмів овочів завезли до їдальні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:

150  кілограмів овочів завезли до їдальні

Пошаговое объяснение:

1) 48+24=72(%)- капусти та моркви разом

2) 100-72=28(%)- картоплі

3)42: 28*100= 150( кг)