До їдальні завезли 180 кг овочів. Капуста становить 36% усіх овочів, буряк — 19%, а картопля

решту. Скільки кілограмівкартоплі завезли до їдальні?с поясненям пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Наташа.

Ответ:

81 кг

Пошаговое объяснение:

36+19=55 (%)- разом капусти та буряка

100-55= 45( %)- картопля

180:100*45=81 ( кг)- картопля