Із двох яблунь Івасик-Телесик зібрав 65 кг. яблук, причому з однієї яблуні він зібрав на 17 кг.

менше, ніж з другої. Скільки кілограмів яблук він зібрав з кожної яблуні?

Ответы на вопрос

Отвечает Куфельд Миша.

1)65-17=48 кг зібрав з двох яблунь без різниці
2)48:2=24 кг з першої яблуні
3)24+17=41 кг з другої яблуні

===========
2 спосіб
===============
з першої яблуні х
з другої яблуні х+17
всього 65
складемо рівняння
х+х+17=65
2х+17=65
2х=65-17
2х=48
х=48:2
х=24 кг з першої
24+17=41 кг з другої