Х |аУ Степана було 50 грн. Половинугоріхів він віддав білочці, а 15горіхів - Хом'ячкові. Скільки

горіхівзалишилось у Степана​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ева.

Відповідь:10 горіхів залишилося в Степана

Покрокове пояснення:

1)50:2=25(г.)-Степан дав білочці

2)25-15=10(г.)