(а+200): 400=2 800:y-300=500 көмектесіп жіберіндерші​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Настя.

Ответ:

a=600;  y=1

Пошаговое объяснение:

1)(a+200):400=2

a+200 = 800

a=600

2)800:y-300=500

800:y = 800

y=1

Отвечает Antciferov Nikita.
Осы дурыс шыгыр ойткены бырыншысыде сондай