Одне із чисел утричі більше за друге а їх сума дорівнює 36 знайдіть ці числа(СРОЧНО)​


Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

3x+x=36

x=36/4=9 - 2-е число.

3·9=27 - 1-е число.