4. Виконаи завдання. Обчисли об'єм конуса, висота якого дорівнює 7,2 см, а радіус основи - 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

9,6π см³

Пошаговое объяснение:

V=1/3*Sосн*h

Sосн=πR²=π*2²=4π см²

V=1/3*4π*7,2=9,6π см³