Для відгодівлі чотирьох корів за 5 днів витратили 640кг силосу. На скільки днів вистачить 224кг

силосу одній корові?

Ответы на вопрос

Отвечает Гоппе Александра.

Ответ:

640/4=160(кг)-для 1 корови

160кг-5 днів

224кг-х днів

х=(5*224)/160=7 днів

Відповідь :на 7 днів вистачить силосу 1 корові

Пошаговое объяснение: