Банк нараховує 17% річних. Вкладник уніс до банку 6 000грн. Яка сума коштів буде на рахунку

вкладника через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17% = 17 : 100 = 0,17

1) 6000 * 0,17 = 1020 (грн) - прибыль за год

2) 6000 + 1020 = 7020 (грн) - будет на счёте через 1 год