Банк нараховус 17 % річно. Вкладник уніс до банку 6 000 грн. Яка сума коштів буде на рахунку

вкладникачерез рік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свидерский Костя.

Ответ:

) 5000 : 100 • 17 = 850 (грн.) – відсотки нараховані.

2) 5000 + 850 = 5850 (грн.) – сума коштів буде на рахунку.

2 спосіб.

1) 6000 • 0,17 =  (грн.) – відсотки нараховані.

2) 6000 + 850 =  (грн.) – сума коштів буде на рахунку.

3 спосіб.

1) 100 + 17 = 117 (%) – відсотки з вкладом.

2) 6000 : 100 • 17 = 5850 (грн.) – сума коштів буде на рахунку.

4 спосіб.

1) 6000 • 1,17 = 5850 (грн.) – сума коштів буде на рахунку.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Баранов Владимир.

Ответ:

7020 грн

Пошаговое объяснение:

1) 6000 : 100 = 60 (грн) - 1% річних за рік

2) 60 × 17 = 1020 (грн) - 17% річних за рік

3) 6000 + 1020 = 7020 (грн) - баланс на рахунку разом із річними