2. Різниця двох чисел дорівнює 7,2, а одне з них у 4 рази більше за інше.Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шутеева Аня.

Ответ:

2,4 і 9,6

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число х, тоді друге 4х (у 4 рази більше)

4х - х = 7,2

3х=7,2

х=7,2/3=2,4 - одне число

2,4*4=9,6 - друге число