Чому дорівнює 5х, якщо 7(x-4)-2х = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Пояркова Елизавета.

Ответ:

5х=5*6=30

Пошаговое объяснение:

спочатку знайдемо х

7х-28-2х=2

5х-28=2

5х=2+28

5х=30

х=6