Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 97 км/год, а потім ще 2,4 години зі швидкістю 130 км/год.

Знайдіть середню швидкість автомобіля. помогитееее​

Ответы на вопрос

Отвечает Криницына Елизавета.

Відповідь: 115 км/год

Покрокове пояснення:

1) 2*97 = 194 км проіхав за 2 год

2) 2,4 * 130 = 312 км проіхав за 2,4 год

3) 194 + 312 = 506 км всього проіхав

4) 2 + 2,4 = 4,4 год був в дорозі

5) 506 : 4,4 = 115 км/год середня швидкість