У конуса діаметр основи дорівнює 16 см а твірна -10 см знайдіть обєм конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Федюкевич Маргарита.

Пошаговое объяснение:

радиус = 8

площадь 8*8п=64п

висота равна √(100-64)=6

обьем равен (64π*6)/3=128π