У шкільну їдальню завезли овочі: капусти- 48% усіх овочів,моркви- 23% усіх овочей, а картоплі- 46,4

кг. Скільки кілограмів овочів завезли до їдальні?

Ответы на вопрос

Отвечает Poroshenko Daniil.

Ответ:

1) 160 * 48% = 160 * 0,48 = 76,8 (кг) становить капуста.

2) 160 * 23% = 160 * 0,23 = 36, 8 (кг) становить морква.

3) 36,8 + 76,8 = 113, 6 (кг) моркви і капусти завезли в їдальню.

4) 160 - 113, 6 = 46,4 (кг) картоплі завезли в їдальню.

Відповідь: 46,4 кг картоплі завезли в їдальню.