Христина та Вікторія купили разом 28 зошитів, до того ж Христина купила на 4 зошитів менше, ніж

Вікторія. Скільки зопитів купила Христина? Христина купила х зошитів. ДАМ 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Арина.

Ответ:

12 зошитів.

Пошаговое объяснение:

Нехай Христина купила х зошитів, тоді Вікторія купила х+4 зошити. За умовою

х+х+4=28

2х=24

х=12

Христина купила 12 зошитів.

Отвечает Головин Богдан.

Х/4=28

Х=28/4

Х=7

7/4=28

7=7