Скільки коренів має рівняння cos2x= кубічний корінь -1,1


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Злата.

Ответ:

Корней нет .

Пошаговое объяснение:

 \cos(2x)  =  \sqrt[3]{ - 1.1} \\  \cos(2x)   =  -  \sqrt[3]{1.1}  \\  \cos(2x)  =  -  \sqrt[3]{ \frac{11}{10} }  \\  \cos(2x)  =  -  \frac{ \sqrt[3]{11} }{ \sqrt[3]{10} }  \\  \cos(2x)  =  -  \frac{ \sqrt[3]{11 \times 10 {}^{2} } }{10}  \\  \cos(2x)  =  -  \frac{ \sqrt[3]{1100} }{10}