Довжина прямокутника 64 дм. Знайдіть його площу,якщо ширина складає 25% від йго довжини


Ответы на вопрос

Отвечает Гореленко Кристина.

64*25%=64*0,25=16(дм) ширина

16*64=1024 (дм2) площадь