З одного пункту в одному напрямі одночасно вирушили авто мобіль і автобус. Автомобіль рухався зі

швидкістю 72 км/года автобус зі швидкістю 64 км/год. Через скільки годин післпочатку руху відстань між автомобілем і автобусом становил52 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Пошаговое объяснение:

1) 72 – 64 = 8 (км/год) — більше швидкість першого автомобіля.

2) 52 : 8 = 6,5 (год) — після початку руху.

Відповідь: через 6,5 год після початку руху буде відстань між автомобілями 52 км.