1Обчислiть -4-(-7,8+4,6) 2.Спростіть вираз -3а(-56-2)-6а 3.Знайдіть значення виразу 12•x-7:y якщо

x=1,8 y=5

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-4-(-7,8+4,6)=-4-(-3.2)=-4+3.2=-0.8

12•x-7:y=12*1.8-7:5=21.6-1.4=20.2