Знайдіть середнє арифметичне чисел 1,52; 2,74; 4,13; 6,17. Та відповідь округліть до десятих.


Ответы на вопрос

Отвечает Губкина Анна.

Ответ:

3,64

Пошаговое объяснение:

(1,52+2,74+4,13+6,17):4=3,64

Отвечает Карамурзаев Сансызбай.

Ответ:

1,52+2,74+4,13+6,17=14,56

14,56/4=3,64=3,6