Довжина кола дорівнює 27л Знайдіть площу круга, обмеженого даним колом,​


Ответы на вопрос

Отвечает Солодовник Саша.
C-довжина кола
c=2*r*pi
c=27pi
2r=27
r=13,5
S=pi*r^2
S=182,25*pi