Число 42 запишіть у вигляді суми трьох доданків ,які відносяться як 3:8:7 Даю 20 Балов !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3+8+7=18 частей

42:18=2 1\3 в 1 части

3*2 1\3=3*7\3=7

8*2 1\3=8*7\3=56\3=18 2\3

7*2 1\3=7*7\3=49\3=16 1\3

7+18 2\3+16 1\3=42