Число 162 запишіть у вигляді суми трьох доданків, які відносяться, як 3: 8:7.СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Миша.

Ответ:

3x + 8x + 7x = 162 \\ 18x = 162 \\ x = 9

3×9=27

8×9=72

7×9=63

ответ:

27+72+63=162