У саду росло 1400 дерев, з них 60% встановили фруктові дерева .яблуні становили 55% фруктових

дерев. Скільки яблунь росте в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Вялова Алёна.

Все деревья - 100%

1) 1400 : 100 · 60 = 14 · 60 = 840 - фруктовые деревья (60%);

2) 840 : 100 · 55 = 8,4 · 55 = 462 - яблони (55% фруктовых деревьев).

Ответ: 462 яблони.

Отвечает Ахметов Санжар.

1400:100*60=840

840:100*55=462