Яку найбільшу кількість однакових наборів можна скласти з 150 ручок і 315 олівців? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Разложим на простые множители 150 и 315

150 = 2*3 *5 *5

315 = 3*3 *5*7

НОД (150; 315) = 3 *5 = 15

Можна скласти найбільшу кількість однакових наборів - 15

у кожному наборі 150 : 15= 10 ручок і 315 : 15= 21 олівців