у трьох коробках 96 олівців,причому кількість олівців у 1 коробці становить третину олівців у 2

коробці і четверту частину олівців у 3 коробці. Скільки олівців у кожній коробці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першій коробці - х олівців, тоді у другій - 3х, а у четвертій - 4х

х+3х+4х=96

8х= 96

х= 12 олівців у першій коробці

3х= 3* 12= 36 олівців у другій коробці,

4х= 4 * 12= 48 олівців у тртій коробці