Треба розкласти в пакети 126 кулькових ручок, 315 олів- ців і 441 зошит так, щоб у кожному пакеті

кульковихручок, олівців і зошитів було однакове число. Яку най-більшу кількість пакетів треба взяти? По скільки куль-кових ручок, олівців і зошитів буде міститися в кожномупакеті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ошурков Семён.

Ответ:

63 пакета, в каждом 2 ручки, 5 карандашей и 7 тетрадей

Пошаговое объяснение:

Разложив числа 216, 315 и 441 на множители, можно заметить, что самый большой общий делитель этих трех чисел 63, т.к. 216 = 2*63, 315 = 5*63, 441 = 7*63.

Отсюда следует, что наибольшее число пакетов 63. А в каждом пакете 2 ручки, 5 карандашей и 7 тетрадей