мама купила 4 упаковки кексів по 6 грн кожний,і 5 упаковок кексів по 8 грн кожний.Яка вартість

всієї покупки? помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

64грн.

Покрокове пояснення:

4×6=24грн. - 4 упаковки по 6грн.

5×8=40грн. - 5 упаковок по 8грн.

24+40=64грн.