Для класу купили зошити, ручки та олівці. Вартість зошитів становила57, (п'ять дванадцятих)

вартостівсієї покупки, вартість ручок - 378(три восьмих), а вартість олівців -решту 70 грн. Знайдіть вартістьвсієї покупки.а) 240 б) 284г) 336в) 402​

Ответы на вопрос

Отвечает Николайчук Мария.

Ответ:

336

Пошаговое объяснение:

5/12+3/8=10/24+9/24=19/24

70 грн. відповідає 1-19/24=5/24 від повної вартості покупки.

70/5×24=336