Для класу закупили зошити, ручки та олівці.вартість зошитів становила 5/12, вартість ручок 3/8 а

олівців решту 70 грн. Знайдіть вартість всієї покупки

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Даниил.
5/12 + 3/8 = 19/24 - вартість зошитив та ручок
1 - 19/24 = 5/24 -
вартість олівців
70 : 5/24 = 336 (грн)
 Вартість всієї покупки 336грн