Знайти сьомий член геометричної прогресії 0,3; 1,5; 7,5


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамутдинова Рамина.

Ответ:

 b_{n} =  b_{1} {q}^{n - 1}  \\q =  \frac{1.5}{0.3} = 5  \\   b_{7} = 0.3 \times  {5}^{6}  = 0.3  \times 15 625 = 4 687,5

Пошаговое объяснение:

Я смог помочь!?