дано два числа укажіть рівняння яке отримаємо позначивши менше із чисел через х, якщо відомо що сум

цих чисел 4 а їхній добуток дорівнює 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.

Відповідь: 4-х=3:х

Покрокове пояснення:

Якщо менше число х, а більше, наприклад, у, тоді сума:

у+х=4; звідси у=4-х

Добуток:

у*х=3; звідси у=3:х

Отже, отримаємо ріаняння:

4-х=3:х