Срочно!! Василько може скопати город за 12 год, а Михайлик за час, в 1,5 раза менший. За який час

Василько і Михайлик скопають разом городу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Подугорова Ангелина.

Ответ:

Михайлик скопає весь город за 12 год : 1,5 = 8 год.

За 1 год Василько скопає 1/12 частину городу, а Михайлик -1/8 частину.

Разом вони за 1 год скопають 1/12 + 1/8 = 5/24 частин городу.

Тоді 5/8 городу вони скопають за 5/8 : 5/24 = 5/8 • 24/5 = 3 год.

Відповідь. За 3 год.

Пошаговое объяснение:

Вроде правильно.