Дідусь за годину може скопати на городі 3 однакові грядки,а тато - на 2 такі грядки більше.За

скільки годин,працюючи разом, вони можуть скопати 16 таких грядок?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбинский Паша.
3+2=5 грядок тато
5+3=8 вместе
16/8=2 години