У Киально привезли 70 помідорів, опіркін — удвічі менше, ніж помідорів, а картоплі - 135 « Сільки

всього тілограмів овочів привезли в дально?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Надежда.

Ответ:

240 кг

Пошаговое объяснение:

70:2=35( кг) огірків

70+35+135=240( кг)