Фермер виростив урожай картоплі і помідорів. Картопля становить 70% урожаю, а помідорів було

зібрано на 24 ц менше, ніж картоплі. Скільки центнерів картоплі і скільки центнерів помідорів зібрав фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Грифонов Алексей.
70% картошки
30% помидор

70-30=40% разница и она равна 24ц

1% = 24/40 = 0.6ц

картошка 70*0.6 = 42ц
помидор 30*0.6 = 18ц

Отвечает Панченко Элина.
К-70%
П-на 24ц <
100%-70%=30% картопля
70%-30%=40% це 24ц
24*70:40=42ц картопля
42-24=18ц помiдори