А)25% якого дорівнюють 24б)10% якого дорівнюють 53в)9% якого дорівнюють 36пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Кисина Ксения.

Ответ:

24:25*100=96

53:10*100=530

36:9*100=400

Пошаговое объяснение: