III. ті. 1. Знайди число: а) 24 % якого дорівнюють 96; в) 150 % якого дорівнюють 20; Спали

пропорцію з чисел б) 3,8 % якого дорівнюють 28,5; г) 4,2 % якого дорівнюють 33,6.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

а) 96=0.24х

х=96х100/24=400

в) 20=1.5х

х=20/1.5=13.333

б) 28.5=0.038х

х=28.5х1000/38=750

г) 33.6=0.042х

х=33.6х1000/42=800